Wydarzenia bieżące

Debata z Rektorem Akademii Morskiej w Gdyni, fot. Magdalena Zajk

W dniu 17 stycznia 2018 roku o godz. 12:00 w auli im. T. Meissnera odbyła się pierwsza w historii AMG debata studentów z Rektorem Akademii Morskiej w Gdyni.

Jego Magnificencja Rektor Akademii Morskiej w Gdyni udzielał odpowiedzi na pytania studentów, które podzielone zostały na siedem obszarów tematycznych:

26. Finał WOŚP w Akademii Morskiej w Gdyni, fot. Magdalena Zajk

Studenci i pracownicy Akademii Morskiej w Gdyni kolejny raz brali udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która odbyła się w dniu 14 stycznia 2018 roku. Uczelnia przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.  

Debata z Rektorem Akademii Morskiej w Gdyni

Parlament Studentów AMG zaprasza wszystkich studentów do udziału w debacie z Rektorem Akademii Morskiej w Gdyni. Debata odbędzie się o godz. 12:00 w dniu 17 stycznia 2018 roku (środa) w auli im. Tadeusza Meissnera (budynek główny AMG, ul. Morska 83).

Wizyta uczniów w AMG, fot. Magdalena Zajk

W dniu 8 stycznia 2018 roku Akademia Morska w Gdyni gościła grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Karola Olgierda Borchardta w Rumii. Uczniowie odwiedzili Planetarium im. Antoniego Ledóchowskiego oraz Salę Tradycji. Brali również udział w warsztatach przygotowanych przez dr inż. Millenę Ruszkowską pt. ”Wyznaczanie jednostkowej pracy rozdrabniania” i dr inż. Renatę Korzeniowską-Ginter pt. „Sensoryka”.

 

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 24.02.2017