Wydarzenia bieżące

Dar Młodzieży rozpoczął swoją podróż wokół świata.  Uroczystości pożegnania naszej fregaty zostały zarejestrowane przez media. W Portalu Polskiego Radia  można obejrzeć ponaddwugodzinną relację filmową z uroczystości..

 

 

Rektor Akademii Morskiej w Gdyni zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników na II Festyn Sportowy o Puchar JM Rektora AMG, który odbędzie się w dniu 29 maja 2018 roku (wtorek) od godz. 12:00 na terenie obiektów sportowych Akademii Morskiej w Gdyni.

Podczas Festynu zostaną rozegrane następujące dyscypliny:

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji Prezydent Andrzej Duda, na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego, wręczał  Ordery oraz Flagi RP.  Jedna z flag została przeznaczona dla Daru Młodzieży i będzie mu towarzyszyć w Rejsie Niepodległości.  Flagę odebrał Rektor Akademii Morskiej w Gdyni, Prof Janusz Zarębski. 

10 maja 2018 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się druga konferencja INNOeCAR 2018.
W tym roku tematem przewodnim wydarzenia były biznesowe aspekty wdrażania elektromobilności. Jej uczestnicy rozmawiali m.in. o tym, czy możliwa jest produkcja e-auta lub jego elementów w województwie pomorskim, a także jak finansować innowacyjne projekty w obszarze e-mobility.

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 21.02.2018