Wydarzenia bieżące

VII Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, fot. Izabela Bednarska

W dniu 15 listopada 2017 roku pracownicy Akademii Morskiej w Gdyni przeprowadzili prezentację o naszej Uczelni w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Gdańsku. Podczas prezentacji przedstawiona została oferta edukacyjna, zasady i terminy rekrutacji, oraz możliwości pracy po skończeniu studiów. W prezentacjach trwających od godz. 9:50 do godz. 12:35 udział wzięli uczniowie trzech klas maturalnych.   

Akademia Morska w Gdyni podczas Targów Edukacyjnych, fot. Magdalena Zajk

W dniu 14 listopada 2017 roku w godz. 10:00 - 13:00 pracownicy i studenci Akademii Morskiej w Gdyni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy "Czas na karierę", które zorganizowane zostały przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi im. Hipolita Roszczynialskiego i Punkt Pośrednictwa Pracy w Wejherowie.

Zespół Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy” zaprasza do auli im. T. Meissnera w budynku głównym AMG na swój występ w piątek 17 listopada 2017 r. o godz. 14. Młodzi artyści z Ukrainy chcą w ten sposób uhonorować władze Gdyni i władze AMG przyznając Certyfikat Dobroczynności.

11 listopada 2017 roku Gdynia uroczyście świętowała odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Tradycyjnie jednym z najważniejszych wydarzeń tego wyjątkowego dnia była Wielka Parada Niepodległości. Biało-czerwony korowód wyruszył, w samo południe, z placu Gdynian Wysiedlonych. Następnie przeszedł ulicami Starowiejską, 3 Maja i 10 lutego, aż do Skweru Kościuszki. Tam, przy płycie pomnika Marynarza Polskiego, odbyły się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, dowództwa Marynarki Wojennej i delegacji organizacji społecznych.

Strony

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

I.Wierzbowska
24.02.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 24.02.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 24.02.2017