Informacje dla kandydatów

 

Trwa przyjmowanie dokumentów od kandydatów na studia w AMG

Od 11 czerwca 2018 roku trwa przyjmowanie dokumentów od kandydatów na studia w Akademii Morskiej w Gdyni. Osoby zainteresowane studiami w AMG mogą składać dokumenty na Wydział Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny oraz Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Pełna oferta studiów I, II i III stopnia oraz studiów podyplomowych dostępna jest tutaj.

Komisje Rekrutacyjne będą przyjmowały dokumenty do 16 lipca 2018 roku. Wstępne wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 19 lipca 2018 roku. Szczegółowe terminy rekrutacji dostępne są tutaj.


Komisje Rekrutacyjne - godziny pracy

Każdy kandydat na studia powinien dostarczyć komplet dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej. Terminy przyjmowania dokumentów podane zostały na stronach internetowych Wydziałów:


Przejdź do Systemu Elektronicznej Rekrutacji i załóż konto kandydata - link do systemu. 

 

        

 Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronach poszczególnych Wydziałów:

Podmiot udostępniający: 

AMG Biuro Promocji

Wytworzył informację:

iza
09.05.2016
Wprowadzenie:
B.Żołnowska 06.05.2016
Ostatnia modyfikacja:
M. Zajk 28.06.2018

 


Na pewno chcesz zdobyć najbardziej poszukiwany i opłacalny zawód. Marzy Ci się zostanie specjalistą w jakiejś dziedzinie, praca na wysokim stanowisku lub prowadzenie własnej firmy.  Warto dążyć do urzeczywistnienia tych marzeń.  I dlatego warto podjąć naukę w Akademii Morskiej w Gdyni, która w swej ofercie ma prawie 50 specjalności realizowanych na czterech różnych wydziałach.

Studenci WPiT przed głównym wejściem AMG

Nasza oferta jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy, a niewątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich jak i lądowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Akademia Morska w Gdyni stwarza możliwości niezbędne do prawidłowego studiowania i oferuje swoim studentom dobre warunki socjalno-bytowe i kulturalno-rekreacyjne.