Akademia Morska w Gdyni na BALTEXPO

W dniach 11-13 września 2017 zapraszamy na TARGI  BALTEXPO do stoiska Akademii Morskiej w Gdyni w Strefie Innowacji nr 1.36, gdzie zaprezentują się wszystkie Wydziały z ciekawymi i innowacyjnymi projektami dotyczącymi gospodarki morskiej.

XIX edycja Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO odbędzie się w Gdańsku, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, przy ul. Żaglowej 11.

Przedstawiciele Akademii Morskiej w Gdyni będą reprezentować naszą Uczelnię podczas debat i paneli dyskusyjnych.

Pierwszy panel dyskusyjny 12 września 2017 poprowadzi dziekan wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni prof. Andrzej Grzelakowski.  Wspólnie ze swoimi gości będzie dyskutował na temat dynamicznie rozwijającej się branży usług logistycznych i jej znaczenia dla rozwoju Pomorza. 

Szczególnie ciekawie zapowiada się debata z udziałem czterech Rektorów  największych uczelni na Pomorzu: Rektora Akademii Morskiej w Gdyni prof. Janusza Zarębskiego; Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof.  Jerzego Gwizdały; Rektora Politechniki Gdańskiej prof. Jacka Namieśnika i Rektora Komendanta Akademii Marynarki Wojennej prof. Tomasza Szubrychta.

Panowie Rektorzy i przedstawiciele biznesu będą dyskutować na temat współczesnego systemu kształcenia i jego dostosowania do wymagań rynku pracy. Debata będzie próbą znalezienia odpowiedzi na pytania o nowy model kształcenia i dobre praktyki uczelniane. 
 

 

Podmiot udostępniający: 

AM w Gdyni

Wytworzył informację:

A.Czarnecka
06.09.2017
Wprowadzenie:
i.wierzbowska 06.09.2017
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska 13.09.2017