HVAC Solutions Specialist Miejsce pracy: Malbork

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – jednego z wiodących producentów urządzeń wentylacyjnych – osoby do pracy, na stanowisku:

                                                            HVAC Solutions Specialist
                                                                     Miejsce pracy: Malbork

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • dokonywanie pomiarów, projektowanie instalacji wentylacyjnych oraz nadzór nad produkcją urządzeń wentylacyjnych,
  • profesjonalne wsparcie techniczne i fachowe doradztwo dla działów: technicznego, produkcji i handlowego.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobrze/dobrze znasz język angielski - warunek konieczny,
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadasz znajomość oprogramowania SolidWorks,
  • cechuje Cię odwaga w innowacyjnym podejściu do projektowania i potrafisz samodzielnie podejmować odpowiedzialne decyzje,
  • jesteś komunikatywną osobą o wysokiej kulturze osobistej,
  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych (raz na kwartał).

Pracodawca oferuje:

  • stałą umowę o pracę (orientacja na długoterminową współpracę),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • pakiet szkoleń kierunkowych, a także językowych,
  • pakiet benefitów, a także prywatną opiekę medyczną,
  • zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacjeatbbgroup.com.pl
z dopiskiem HVACSpec/Malbork.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.
Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.".

KONTAKT:

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt
pod nr tel. +48 71 788 05 88 lub adresem e-mail: biuroatbbgroup.com.pl

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

M.Bagińska
01.12.2017